Kabelkniptang
- maat = 250mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,31 kg |
Kabelkniptang
- maat = 250mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,31 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren