Extra lange tang 90 graden 11"
- maat = 11" 275mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Extra lange tang 90 graden 11"
- maat = 11" 275mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,30 kg |