Combinatietang
- maat = 180mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,29 kg |
Combinatietang
- maat = 180mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,29 kg |