Rechte punttang
- maat = 200mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 215 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,27 kg |
Rechte punttang
- maat = 200mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 215 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,27 kg |