D klem griptang 11"
- maat = 11" 275mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 14 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,80 kg |
D klem griptang 11"
- maat = 11" 275mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 14 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,80 kg |