Universele compressor olie incl. UV-kleurstof
Synthetisch smeermiddel, geschikt voor zowel R134a als HFO1234yf A/C systemen
Veilig voor hybride en elektrische compressoren
Bevat UV-kleurstof voor lekdetectie
Mengbaar met alle typen olie
Inhoud = 1000ml
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 230 mm |
| Weight | 1,00 kg |