Volledig RVS uitgevoerde bronpompen / staafpomp
Het grote voordeel van deze pompen is de hoge kwaliteit en het zeer hoge rendement vanwege de gladde oppervlakte van de RVS waaiers en diffussers. Vermogen 0,55kw 230V, Aansluiting: 2"
Max. druk = 6,4 bar
Opbrengst Bij: 1,9 bar 5500 liter per uur
2,5 bar 4500 liter per uur
3 bar 3000 liter per uur
Pomp wordt geleverd met 20 meter kabel.
Incl. schakelkast met thermische beveiliging
Motoren volgens Nema standaard
230 Volt ,50 Hz". Max vloeistof temperatuur 40' C
Beschermklasse: IP68
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 700 mm |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 12,00 kg |