Volledig RVS uitgevoerde bronpompen/staafpomp
Het grote voordeel van deze pompen is de hoge kwaliteit en het zeer hoge rendement vanwege de gladde oppervlakte van de RVS waaiers en diffussers,Aansluiting: 1 1/2"
Max. druk = 6,4 bar
Opbrengst Bij: 2 bar 6000 liter per uur
3 bar 4800 liter per uur
4 bar 4300 liter per uur
Pomp wordt geleverd met 18 meter kabel.
Incl. schakelkast met thermische beveiliging
Motoren volgens Nema standaard
230 Volt ,50 Hz". Max vloeistof temperatuur 40' C
Beschermklasse: IP68
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 970 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 19,00 kg |