aanhanger net 250x450cm
De veelzijdige zwaar uitgevoerd vrachtnet van Torso is onmisbaar voor het op zijn plaats houden van gereedschappen, pakketten en andere objecten tijdens het rijden.
Dit gaasnet is afgewerkt met een gestikte rand en stevige PVC banden. De naden zijn voorzien van roestvrijstalen ogen om de 50 cm.
Dit strak geweven vrachtnet is gemaakt van hoogwaardig polyester materiaal om duurzaamheid en levensduur te garanderen.
HDPE aanhangwagen net is UV-gestabiliseerd.
Specificaties
| Maat | 250 x 450cm |
| Gaasgrootte | 1x1mm |
| Materiaal | HDPE |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 250 mm |
| Productbreedte | 450 mm |
| Producthoogte | 3 mm |
| Productgewicht | 3,447 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 340 mm |
| Verpakkingsbreedte | 40 mm |
| Verpakkingshoogte | 160 mm |
| Gewicht | 3,48 Kg |