Krachtvermeerderaar
inclusief 2 doppen 32mm en 33mm
- total lengte = 380mm
- kracht = 5800N/M
- overbrenging = 1:78
- aansluiting = 1''
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 10,50 kg |