Oprijbokken set 2 stuks
capaciteit per oprijbok = 1000kg
- capaciteit per set = 2000kg
maximale bandbreedte = 21cm
Specificaties
| Bandbreedte max. | 210 mm |
| Materiaal | Staal |
| Laadvermogen max. | 2000 kg |
Productafmetingen:
| Length | 830 mm |
|---|---|
| Width | 320 mm |
| Height | 265 mm |
| Weight | 6,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 855 mm |
|---|---|
| Width | 320 mm |
| Height | 320 mm |
| Weight | 12,90 kg |