Spanbandenset voor motorfietsen 2mtr
Spanbandset voor motorfietsen is een goede oplossing voor het veilig vervoeren of werken met uw motorfiets. Ontworpen met een snelsluitgesp, is het gemakkelijk aan te brengen en te verwijderen.
De spanband is gemaakt van 100% polyester en voldoet aan EN-12195-2, wat zorgt voor maximale veiligheid en beveiliging voor uw toepassing. Het is een ideale oplossing voor motorfietsen.
Specificaties
| Totale lengte | 2m |
| Sjorcapaciteit | 250 daN / 500 daN |
| Materiaal | 100% polyester |
| Bandbreedte | 35 mm |
| Standaard handkracht | 50 daN |
| Standaard spankracht | 75daN |
| Rekwaarde | 7% |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 2.000 mm |
| Productbreedte | 35 mm |
| Producthoogte | 30 mm |
| Productgewicht | 0,436 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 70 mm |
| Verpakkingsbreedte | 170 mm |
| Verpakkingshoogte | 50 mm |
| Gewicht | 0,44 Kg |