Startkabels
- diameter = 50mm2
- lengte = 2 x 3m
- verkoperd aluminium
- volledig geïsoleerde poolklemmen
- inclusief draagtas
Productafmetingen:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 3,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 320 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 3,28 kg |