Bougiesleutel magnetisch t-grip
- maat 21mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 340 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,45 kg |
Bougiesleutel magnetisch t-grip
- maat 21mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 340 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,45 kg |