Torx gereedschapset
- 12x torx dop = 1/4" E4, E5, E6, E7, E8
3/8" E10, E11, E12, E14, E16, E18, E20
- 9x torx bit = 1/4" tt8, tt9, tt10, tt15, tt20, tt25, tt27, tt30, tt40
- 13x 10mm torx bit = 30mm T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
75mm T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
- 3x torx dop = 1/2" T55(140mm), T60(55mm), T70(100mm)
- 13x torx L-sleutel = T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50, T55, T60, T70
- 2x bit adaptor = 1/4"x10mm, 3/8"x10mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2,95 kg |