Borgtangset 4 delig
- 1 = recht neus uitwendig
- 1 = gebogen neus uitwending
- 1 = recht neus inwendig
- 1 = gebogen inwendig
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 0,82 kg |