Open ringsleutelset 8 delig sae
- maat = 3/8x5/16, 7/16x3/8, 1/2x7/16, 9/16x1/2, 5/8x9/16, 3/4x11/16, 7/8x3/4, 1x5/16
- chrome vanadium
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2,02 kg |