Blaaspistool
Dit professionele blaaspistool is uitgerust met een gepatendeerde Y-afdichtring voor gegarandeerde grotere luchtdoorstroom en langere levensduur.
- full-flow luchtdoorstroom van 500L/min
- variabele drukregeling
- veiligheids mondstuk voldoet aan OSHA-norm
- materiaal = POM
- inclusief euro koppeling
- max. werkdruk = 16 bar (232 psi)
- geluidspiek = 90dB
- aansluiting = 1/4" NPT inwedige schroefdraad messing
Productafmetingen:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 265 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,20 kg |