Persluchtslang / rubberen luchtslang / compressorslang
Blubird luchtslangen zijn de lichtste en sterkste onder de rubberen luchtslangen. De slangen zijn zeer flexibel in extreme weersomstandigheden van -45 tot 87 graden celsius.
Prijs per meter
Eigenschappen:
ultra licht, super sterke rubber
ozonbestendig: biedt bescherming tegen extreem weer, schuring en knikt niet
polyester gevlochten versterking
oliebestendig: bestand tegen vet, olie en diesel
zonder koppeling of schroefdraad
Specificaties:
binnen diameter slang = 10mm
buiten diameter slang = 16mm
per meter
max. werkdruk = 20bar (300psi)
min./max. temperatuur = -45 tot 87 graden celsius (-50 tot 190 graden fahrenheit)
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 0,20 kg |
<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/52lCZ8H-raw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>