Rubber luchtslang
Blubird luchtslangen behoren tot de lichtste en sterkste rubberen luchtslangen. De slangen zijn zeer flexibel in extreme weersomstandigheden van -45 tot 87 graden Celsius.
Kenmerken:
- ultra licht, super sterke rubber
- ozonbestendig: biedt bescherming tegen extreem weer, schuring en knikt niet
- polyester gevlochten versterking
- oliebestendig: bestand tegen vet, olie en diesel
- zonder koppeling of schroefdraad
- open einde
Specificaties
| Buiten diameter | 29 mm |
| Binnen diameter slang | 19 mm |
| Temperatuurbereik | -45°C to +87°C |
| Werkdruk max. | 20 Bar |
| Veiligheidsfactor | 4:1 |
| Bescherming | Polyester |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte slang | 50 m |
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,00 kg |