Druppellader
Deze Fluxon acculader is geschikt voor zowel 6V en 12V loodzuur-, gel- en AGM-accu's van 4-120Ah.
Beveiligd tegen vonken, kortsluiting, oververhitting en omgekeerde polariteit.
Beschikt over meerdere laadmodussen:
- langzaam laden
- snel laden
- drupelladen
Technische specificaties:
- voltage = 230V, 50Hz
- maximaal vermogen = 15W
- nominaal voltage = 6V/12V DC
- nominale stroom bij 6V = 1A
- nominale stroom bij 12V = 1A
- accu capaciteit = 4-120Ah
- efficiëntie = 85%
- gebruikstemperatuur = -20 tot 50 graden celcius
Productafmetingen:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 260 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,37 kg |