Hijsklem
Geschikt om een bevestiging aan en profiel of balk te maken, voor bijvoorbeeld een takel.
- capaciteit = 1 ton / 1000kg
- breedte = 75 - 220mm
Afmetingen horende bij afbeelding:
- max. A = 260mm
- min. / max. B = 180 / 360mm
- C = 64mm
- D = 5mm
- E = 215mm
- min. / max. F = 102 / 155mm
- G = 25mm
- H = 22mm
Productafmetingen:
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 230 mm |
| Weight | 4,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 385 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 4,80 kg |