Boutenschaar
Het sterke blad is van gelegeerd staal. Het is mogelijk om te tang te verstellen door middel van de bouten.
Type II class 3 & 4 standard
vermogen
- maat = 36''
- capaciteit zacht materiaal = 16mm
- capaciteit medium materiaal = 12mm
- drop forged en gelegeerd staal
- rubber handvat
- CR-V blad
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 910 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 42 mm |
| Weight | 5,00 kg |