De Fluxon Multifunction Jump Starter 12V 2500Amp is niet zomaar een startbooster. Het is een 4-in-1 draagbaar Accustation dat niet alleen uw voertuig weer aan de praat krijgt, maar ook dient als een hoge energie-output voor uw elektronica. Tevens is de booster geïntegreerd met een 12 V compressor om uw banden op te pompen en uitgerust met een draagbaar LED COB licht, waardoor de fluxon 4-in-1 uw ultieme allround noodhulp assistent is!
Specificaties
| Specificaties 1 | Jump starter |
| Capaciteit | 74 Wh |
| Oplaadtemperatuur | 0°C~45°C |
| Werkingstemperatuur | -20°C ~50°C |
| Bewaar temperatuur | -20°C ~50°C |
| USB-A Uitgang | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max) |
| USB-C Uitgang | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (max 60W ) |
| Voer USB-C in | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (60W max) |
| Opmerking: maximale uitvoer | 5V/4A (USB-A and USB-C) |
| Startspanning | 12 V |
| Startstroom | 1500A |
| Piekstroom | 2500A |
| Specificaties 2 | Compressor |
| Benzinemotor | 8.5L |
| Dieselmotor | 6.5L |
| Drukgebied | 0.68 ~ 10 Bar |
| Sensornauwkeurigheid | ±0.13 Bar |
| Luchtstroomvolume | 40L/min |
| Eenheden | BAR/PSI |
| Specificaties 3 | LED COB light |
| Lichtopbrengst | 300 Lm |
| Modi | Constant Licht / SOS / Stroboscoop |
Productafmetingen:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 245 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 1,681 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 178 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 2,57 kg |