Afwerkpaneel
Dit verlichtings Afwerkpaneel dient als afdekpaneel voor de BG01LED. Het Afdekpaneel is te combineren met andere modules uit de EXPERT serie en is onderdeel van de volgende modules:
- BGMODJ
Productafmetingen:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 624 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 634 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,50 kg |