Afwerkpaneel
Dit verlichtings Afwerkpaneel dient als afdekpaneel voor de BG03LED. Het Afdekpaneel is te combineren met andere modules uit de EXPERT serie en is onderdeel van de volgende modules:
- BGMODD, BGMODI, BGMODJ
Productafmetingen:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 1.860 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1,4 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 1.870 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 2,40 kg |