Gereedschapskast / werkplaatskast
Deze wandkast bestaat uit twee deuren die met behulp van een cilinderslot afsluitbaar zijn, de binnenkant beschikt over opbergruimte. De wandkast is te combineren met andere modules uit de EXPERT serie en is onderdeel van de volgende modules:
- BGMODA and BGMODF
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 310 mm |
| Productbreedte | 620 mm |
| Producthoogte | 372 mm |
| Productgewicht | 9,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 320 mm |
| Verpakkingsbreedte | 630 mm |
| Verpakkingshoogte | 382 mm |
| Gewicht | 10,00 Kg |