Bankhamer
Deze XPTools krachtige bankhamer is geschikt voor standaard slagwerk en wordt voornamelijk gebruikt door bank- en plaatwerkers. De hamer is voorzien van een iets bolvormig baanvlak en aan de andere kant een pen die haaks staat op de richting van de steel.
600 gram
Productafmetingen:
| Length | 325 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,898 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,90 kg |