Deze Mammuth potkrik is uitermate geschikt voor het heffen van zware auto's, machines, werkstukken en meer.
capaciteit = 2 ton
min. hoogte = 181mm
max. hoogte = 345mm
hefhoogte = 116mm
verstelbare hoogte = 48mm
Productafmetingen:
| Length | 92 mm |
|---|---|
| Width | 88 mm |
| Height | 181 mm |
| Weight | 2,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2,39 kg |