Deze Mammuth potkrik is uitermate geschikt voor het heffen van zware auto's, machines, werkstukken en meer.
capaciteit = 50 ton
min. hoogte = 265mm
max. hoogte = 433mm
hefhoogte = 168mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 25,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Height | 290 mm |
| Weight | 25,62 kg |