Monteer hulpstuk / kunststof velgklem / derde hand
/ band-hieldrukker / Montage klem
Geschikt voor alle bandendemonteermachines
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,50 kg |