Truck bandendemonteermachine / truck demontage apparaat professioneel
Universeel truck banden demonteer apparaat voor zware wielen van 14''-56''. Voorzien van dubbele snelheid en verplaatsbaar besturingsysteem.
- opspancapaciteit = 14" - 56''
- maximaal wiel gewicht = 1500kg
- max. wiel diameter = 2300m (90.5'')
- max. wiel breedte = 1065mm (42'')
- hydraulische unit = 1,1kw / 400V
- spankop motor vermogen = 1,3 / 1,8kw 400V 3ph
- werkdruk = 0 - 130bar
- afdrukcapaciteit = 2690kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 2.100 mm |
|---|---|
| Width | 1.750 mm |
| Height | 1.000 mm |
| Weight | 850,00 kg |