Universele lagertrekker
drop forged met CR-V
- maat klauw = 24-55mm
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 0,71 kg |