Bokkepoot
Onder andere geschikt voor het eenvoudig aanbrengen van bandenvet.
- 40mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 380 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,12 kg |
Bokkepoot
Onder andere geschikt voor het eenvoudig aanbrengen van bandenvet.
- 40mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 380 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,12 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren