Metaallintzaagmachine
Capaciteit:
- rond bij 90 graden = 85mm
- vierkant bij 90 graden = 85mm x 105mm
- rond bij 45 graden = 70mm
- vierkant bij 45 graden = 65 x 75mm
- zaagsnelheid bij 50Hz = 40 ~ 88mpm
- zaagsnelheid bij 60Hz = 40 ~ 88mpm
- maat zaagblad = 13 x 0,65 x 1325mm
- motor vermogen = 1000W
- voltage = 230V
Productafmetingen:
| Length | 660 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 19,4 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 690 mm |
|---|---|
| Width | 310 mm |
| Height | 460 mm |
| Weight | 21,40 kg |