Specificaties
| Binnen diameter slang | 19 mm |
| Aansluiting | 3/4" M-GHT x 3/4" F-GHT |
| Barstdruk | 35 Bar |
| Werkdruk max. | 10 Bar |
| Bescherming | Polyester |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte slang | 50 m |
| Flexibel tot | 100°C |
Productafmetingen:
| Length | 5.000 mm |
|---|---|
| Width | 26 mm |
| Height | 26 mm |
| Weight | 15,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 505 mm |
|---|---|
| Width | 505 mm |
| Height | 265 mm |
| Weight | 16,70 kg |