Buizentang / pijptang 8 iinch
- US model
- lengte tang = 200mm
- spanbereik = 35mm
Productafmetingen:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 0,50 kg |
Buizentang / pijptang 8 iinch
- US model
- lengte tang = 200mm
- spanbereik = 35mm
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,5 kg |
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 0,50 kg |