Tussenklep, 1"
Messing veerbelaste tussenklep geschikt voor water, lucht, verschillende olieproducten etc. Te monteren in alle standen.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 55 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,20 kg |