Tussenklep
Messing veerbelaste tussenklep geschikt voor water, lucht, verschillende olieproducten etc. Te monteren in alle standen.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 100 mm |
| Verpakkingsbreedte | 95 mm |
| Verpakkingshoogte | 95 mm |
| Gewicht | 1,10 Kg |