Dompelpomp
Deze dompelpomp is water gekoeld voor een beste prestatie bij continue gebruik. De pomp heeft een aluminium behuizing.
- 0,18kW, 230V
- Q max = 11 m3/h
- H max = 8,2m
- dubbelzijdige mechanische seal
- thermische beveiliging
- aansluiting slang = 1-1/2"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 325 mm |
| Weight | 6,75 kg |