Universele luchtkoppeling met uitwendige draad, geschikt voor zowel de euro als orion insteeknippel.
aansluiting = 1/4" BSPT uitwendige schroefdraad
messing verchroomd
snelsluiting
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 145 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 26 mm |
| Weight | 0,10 kg |