Kettingtakel
Deze robuuste Torso kettingtakels zijn ideaal voor hijswerkzaamheden. Met behulp van de lichte ketting kan eenvoudig verticaal worden gehesen. De kettingtakels worden geleverd inclusief een stevige lastketting en beide haken (onder en boven) zijn voorzien van een veiligheidsklep.
Technische specificaties:
capaciteit = 1,5 ton
hijshoogte = 3m
max. afstand tussen haken = 3,35m
lastketting = 7,1 x 34,5mm grade 80
lengte lastketting = 3m
bedieningsketting = 5 x 33mm
lengte bedieningsketting = 2 x 2,75m
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 187 mm |
| Productbreedte | 161 mm |
| Producthoogte | 420 mm |
| Productgewicht | 15,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 270 mm |
| Verpakkingsbreedte | 215 mm |
| Verpakkingshoogte | 225 mm |
| Gewicht | 16,28 Kg |