Hydraulische kabelknipper
Deze knipper kan bediend worden met een hydraulische handpomp of een elektrische hydraulische pomp. Hij is geschikt voor dikke telefoonkabels, gewapende koperen kabel en aluminium kabel.
max. kracht = 60KN
knipbereik = 50mm max. voor telefoonkabel, 45mm max. voor gewapende koperen kabel / aluminium kabel
Verpakt in stalen kist
Productafmetingen:
| Length | 335 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 8,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 8,50 kg |