Compressor pomp
Zion-Air compressor pompen zijn van europese makelij en van uitstekende kwaliteit.
Ieder CP pomp is klepgestuurd en voorzien van een gietijzeren cilinderwand.
Luchtfilter / pakking en kleppenset's zijn uit voorraad leverbaar.
Pomp wordt inclusief poelie geleverd.
- pomp voor CP40A11 compressor
- aantal cilinders = 2
- bouw wijze pomp = lijn 2 traps
- luchtdruk = 11bar
- luchtopbrengst = 653 L/min
- toerental = 1400rpm
Productafmetingen:
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 410 mm |
| Weight | 23,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 410 mm |
| Height | 550 mm |
| Weight | 31,00 kg |