Drukschakelaar
- type = Condor MDR3-16 6,3A
- schakelvermogen = 7,5 (11)kW (AC3)
- max. uitschakeldruk = 35bar
- 3-fase
- 3-polig (verbreekcontacten)
- voorzien van aan/uit knop en aanloop ontlastventiel type AEV 3
- flensvariant F4 1/2 = 1x 1/2 inw gasdraad 3x inw 1/4 gasdraad
- toelaatbare mediumtemperatuur -5 tot 80 graden celcius
- beschermingsgraad IP54
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 185 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 0,77 kg |