luchtsnelkoppeling / snelkoppelingskoppeling / snelontgrendelingskoppeling / snelkoppeling
Voor het verbinden van twee secties van een slang of buis.
Hoge luchtstroom, universele verbinding, past op Euro- en Orion-connectoren
Toepassing:
- Pneumatische gereedschappen
- Luchtleidingen
- Luchtdrukapparatuur
Specificaties
| Schroefdraad type | G |
| Draadmaat | 1/4" |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +100°C |
| Materiaal | Staal |
Productafmetingen:
| Length | 33 mm |
|---|---|
| Width | 17 mm |
| Height | 17 mm |
| Weight | 0,02 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 33 mm |
|---|---|
| Width | 17 mm |
| Height | 17 mm |
| Weight | 0,02 kg |