luchtsnelkoppeling / snelkoppeling / snelontkoppelaar / snelaansluiting
Voor het verbinden van twee secties van een slang of buis. Hoog luchtstroom, universele verbinding, past op Euro en Orion connectoren
Toepassing:
- Pneumatisch gereedschap
- Luchtleiding
- Luchtdrukapparatuur
Specificaties
| Schroefdraad type | PT |
| Draadmaat | 1/4" |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +80°C |
| Werkdruk max. | 1.5 MPa |
| Materiaal | Staal |
Productafmetingen:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 23 mm |
| Height | 23 mm |
| Weight | 0,09 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 23 mm |
| Height | 23 mm |
| Weight | 0,09 kg |