Insteektule euroline met inwendige draad
aansluiting = 1/2" BSPT inwendige schroefdraad
messing verchroomd
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,07 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 145 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 26 mm |
| Weight | 0,10 kg |