Drukmeter
Deze verticale manometer heeft een diameter van 63mm (2.5") en biedt nauwkeurige en duidelijke meetwaarden.
Compact, betrouwbaar en ideaal voor diverse toepassingen.
Specificaties
| Maat | 63mm |
| Aansluiting type | Verticaal |
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,10 kg |