Popnageltang pneumatisch
Hydraulische zuiger voor meer kracht.
Enorme hoge snelheid, ideaal voor de lopende band.
Werkt met nagels tot 1/4" (6mm) staal en 4,8mm roestvrij staal.
Makkelijk te besturen met één hand in iedere positie.
- capaciteit = 3.2, 4.0, 4.8, 6.0mm
- slaglengte = 14mm
- luchtaansluiting = 1/4"
- slang aansluiting = 10mm
- gemiddeld luchtverbruik = 0,85 L/min
- werkdruk = 6,3 bar
- length x height = 225 x 93mm
- weight = 1,66kg
Productafmetingen:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 275 mm |
| Weight | 1,62 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 285 mm |
| Weight | 1,92 kg |